Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Benefiční jarmark

2.ročník Benefičního jarmarku "KOLÁČ PRO KOSTEL V KOŠICÍCH"

Vloženo: 11. srpna 2014

Benefiční jarmark „Koláč pro kostel v Košicích“, proběhl dne 08.09.2012 po roční pauze ku příležitosti svátku Marie, patronky zdejšího kostela. Akci pořádala Obec Košice ve spolupráci s  Římskokatolickou farností Uhlířské Janovice ,Agenturou pro zemědělství a venkov Kutná Hora , MAS Lípa pro venkov o.s. Tato akce podporuje nejen opravu zmíněného kostela, ale má i nemalý společenský význam.

1.ročník Benefičního jarmarku "Koláč pro kostel v Košicích"

Vloženo: 11. srpna 2014

Benefiční jarmark „KOLÁČ PRO KOSTEL V KOŠICÍCH“ proběhl 12. září 2010 ve spolupráci se Zemědělskou agenturou Kutná Hora, MAS Lípa pro venkov a obcí Košice na podporu projektu Revitalizace kostela Narození Panny Marie v Košicích.

3. ročník Benefičního jarmarku "KOLÁČ PRO KOSTEL V KOŠICÍCH"

Vloženo: 11. srpna 2014

Vážení spoluobčané, dne 06.09.2014 se v naší obci konal 3.ročník benefičního jarmarku „KOLÁČ PRO KOSTEL V KOŠICÍCH“ spojený se soutěží pekařů a pekařek o nejlepší tradiční koláč. Pořadateli akce byli: Obec Košice, MAS Lípa pro venkov o.s., Římskokatolická farnost Uhlířské Janovice a Agentura pro zemědělství a venkov Kutná Hora.

4. ročník Benefičního jarmarku "KOLÁČ PRO KOSTEL V KOŠICÍCH"

Vloženo: 25. července 2016

Dne 03.09.2016 se  v naší obci konal 4.ročník benefičního jarmarku „KOLÁČ PRO KOSTEL V KOŠICÍCH“ spojený se soutěží pekařů a pekařek o nejlepší tradiční koláč. Pořadateli akce byli -Obec Košice, MAS Lípa pro venkov o.s., Římskokatolická farnost Uhlířské Janovice.

5.ročník benefičního jarmarku "KOLÁČ PRO KOSTEL V KOŠICÍCH"

Vloženo: 23. července 2018

Již 5.ročník benefičního jarmarku „KOLÁČ PRO KOSTEL V KOŠICÍCH“ spojený se soutěží pekařů a pekařek o nejlepší tradiční koláč, se konal dne 08.09.2018. Pořadateli akce byla Obec Košice, Římskokatolická farnost Uhlířské Janovice.